Welkom op de site van de

Hattemer Oranje Vereniging (H.O.V.)


______________________________________________________________________________________________

website gewijzigd op 29-05-2018

Programma Oranjefeest in Hattem 2018 op 26, 27, 28 en 29 april

Donderdagavond 26 april:

- Optocht door binnenstad Hattem

Prijswinnaars optocht:
Scholen:

St. Andreasschool
1e plaats St. Andreasschool met de baronnenlijn
2e plaats Jan Jaspersschool
3e plaats Van Heemstraschool

Verenigingen:
Benjamin in Zorg
1e plaats Benjamin in Zorg
2e plaats v.d. Stouwe - Stoel
3e plaats Partou kinderopvang


- Avondtentfeest

Met Q-Music The Party.

Vrijdag 27 april - Koningsdag in de binnenstad

Uitslag Heel Hattem Bakt Oranje wedstrijd:
Winnaars Heel Hattem Bakt Oranje

Volwassenen:
1e plaats Marjolijn Kamerman ( ook overall winnares)
2e plaats Jos Maasen

Kids:
1e plaats Frederique en Melanie
2e plaats Annelie en Elisa
Gedeelde 3e plaats Sarah Oosterom en Veerle van Enk

10.00 - 13.30 uur Kleedjesmarkt
De kleedjesmarkt wordt gehouden op het Kerkplein en in de Korte Kerkstraat.
Kinderen en particulieren kunnen zichzelf presenteren en allerhande 2e hands goederen te koop aanbieden (VERKOOP VAN ETEN EN DRINKEN NIET TOEGESTAAN).

9.00 uur Aubade op het Marktplein
10.00 uur Stadsloop, kijk op de website van DWLoopschool  www.dwloopschoolhattem.nl
10.00 uur Diverse attracties voor jong en oud in de binnenstad van Hattem
14.00 uur Start intocht oldtimers
Rondom de kerk, wanneer de kleedjesmarkt vertrekt, zullen oldtimers binnen komen rijden. Het gaat om zowel twee- als vierwielers.

Vanaf 10.00 uur Podium in de tuin van De Tinne:
              10.00 uur Hanzegym
              13.00 uur Muziekkorpsen en talenten van de muziekkorpsen
              14.30 uur optredens (2 x 40 minuten) van Mini Poppentheater Muzemuis

Vanaf 10.00 uur Podium op Marktplein, optredens van diverse artiesten:
              10.15 uur Loyal Misfits
              11.30 uur Popkoor Hoorhaar
      13.00 uur Uitslag Puzzelwedstrijd (puzzel in programmablad)
              13.30 uur Piratenkoort "De Zingende Padd'n"
              14.30 uur Popband Unexpected
      15.30 uur Uitslag wedstrijd Heel Hattem Bakt Oranje
              16.30 uur Quintus Soul Factory
              18.00 uur Bigband Heerde
              19.30 uur Coverband G'Oldies
              22.00 uur Coverband Soulmates



Zaterdag 28 april:

- Voor de ouderen van Hattem een optreden van 'Wilhelmus - De Oranje Man' in de Bongerd (middag).

Wilhelmus - De Oranje Man
- Avondtentfeest
Met de coverband Super Sundays



Zondagavond 29 april:
- Praisedienst (aanvang 19.30 uur in de feesttent op het feestterrein in het weiland tussen Stadslaan en Apeldoornseweg)
Medewerking wordt verleend door de Ontmoetingsband, het koor Colours of Faith en de Christelijke Muziekvereniging Hattem.
Spreker is de heer Bert Reinds.