Sponsors


Hieronder staan de sponsors vermeld die activiteiten van de H.O.V.

en het ORANJEFEEST IN HATTEM in 2019 mede mogelijk hebben gemaakt.

De H.O.V. heeft hiermee een feest georganiseerd rondom Koningsdag voor alle Hattemers en haar bezoekers.


Namens alle feestgangers en de H.O.V. hartelijk dank voor elke bijdrage.


Ook de sponsors die graag anoniem willen blijven willen wij natuurlijk hartelijk bedanken voor hun bijdrage.

123 Machineverhuur   http://www.123machineverhuur.nl

A

Agterhuis Elektrotechniek   www.agterhuis-elektrotechniek.nl
Albert Heijn Supermarkt www.ah.nl
AVEX / Hulskamp Audiovisueel www.avex-int.com/nl/nl/

B

Banka www.bankahattem.nl/
BB Trappenmakerij   www.bbtrappen.nl

Berends & Slump   https://www.berends-slump.nl/
Van den Berg Installatie Techniek B.V.
http://www.vandenbergtechniek.nl
Van den Berg Hoveniers   www.vandenberghoveniers.nl
Bij de Jongens www.facebook.com/BijdeJongens/
Bite installatie   http://biteinstallatie.nl/
Boertjes Aluminium & Kunststof   http://www.boertjes.com/

Bonbon Atelier A3 www.bonbonateliera3.nl
Borst BV, Aannemersbedrijf   http://www.aannemersbedrijfborst.nl/
Brimos wegbebakening & verkeersbegeleiding
   www.brimos.nl
Brons Vloeren   http://www.vloerenbedrijfbrons.nl/
Bruna Hattem
www.bruna.nl
Bultman-Hartholt Assurantiën en Hypotheken BV www.bultman-hartholt.nl

C

Consmema BV
www.consmema.nl

D

Bistro Daandels www.daandelshattem.nl/
Dekker fietsen   www.dekkerfietsen.com
Diekman schoonmaakdiensten http://www.diekmanschoonmaakdiensten.nl
Van Dieren Aannemingsbedrijf www.aannemingsbedrijfvandierenbv.nl
Van Dieren Schildersbedrijf www.schildersbedrijfvandieren.nl

De Dijkpoorter   http://www.dedijkpoorter.nl
DieSignLoods   http://www.diesignloods.nl/
Dirksen Horses - IJssellam www.facebook.com/ijssellam/

E


Van Essen hoveniers- en boomverzorgingsbedrijf   www.vanessenhoveniers.nl
Van Eikenhorst Bouw en Verbouwbedrijf Hattem
etage 13 www.etage13.nl/
eL-Tec Elektrotechniek www.el-tec.nl/nl/

F

Fietsspeciaalzaak Gaperslanden
www.gaperslanden.com
Frissels www.frissels.nl   

G

Gelder Hout, Van   https://www.houthandelvangelder.nl/

H

Hamadi Oriental Art www.hamadiorientalart.com/
Haven, Cafetaria Plaza de http://www.plazadehaven.nl
HG printing-design www.hgprinting.nl/
Huis en Hof Interieur   http://www.huisenhof.nl/



J

Jager Kuiper advocaten jagerkuiper.nl/
Vakgarage JMR www.vakgarage-jmr.nl
Jonas Karwei www.jonaskarwei.nl
De Jong Caravans   http://www.dejonghattem.nl/
JBS Reclame   http://http://www.jbsreclame.nl/

K

Kitcentrum.nl   https://www.kitcentrum.nl/
Bert van der Kolk Timmer- en Onderhoudswerken   www.bertvanderkolk.nl

Koller Hattem b.v., installatiebedrijf gas, verwarming, sanitair www.kollerhattem.nl
Kota Radja Chinees Specialiteiten Restaurant   www.kotaradjahattem.nl
Eetcafé de Kruusing www.eetcafe-dekruusing.nl/

L

Lagemaat-sloopwerken BV   www.lagemaat-sloopwerken.nl
Lange Schoenreparaties en Sleutelservice, De   https://deschoenmakersfabriek.nl/project/schoenmaker-hattem-kerkstraat-7-de-lange-schoenservice/
Lankman ICT www.lankman.nl/
Lions Club, De   https://www.lions.nl/?club=hattem

M

Maassen opleidingen & hulpverlening www.maasen.com
Marina Hattem, IJsseldelta   www.ijsseldeltamarina.nl/
Metaal Morfose B.V. www.metaalmorfose.nl
Molen, Eten en Drinken Bij de   http://www.bijdemolenhattem.nl/
Musse, Danny (snackverkoper) www.facebook.com/profile.php?id=100008189468969

N

Nagelhout Interieurstoffering www.nagelhoutinterieurstoffering.nl
Henk Nagelhout Keukens www.nagelhoutkeukens.nl
Administratiekantoor NonStop
www.nonstopadvies.nl
Noordman Vloer- en Raambekleding  www.noordmantapijt.nl
Notariaat Hattem   http://www.notariaathattem.nl/
NTP Infra Hattem   http://www.ntpgroep.nl/

O

Oving Hattem, B.V. Autobedrijf oving.nl/vestiging/oving-hattem/

P

PEL advocaten www.pel-advocaten.nl
Pierik Stukadoorsbedrijf BV   www.pierik-stuc.nl
Pyramide, de pyramidehattem.nl/
Hoveniersbedrijf Jac. Poot   http://www.hovenier.in/hattem/hoveniersbedrijf-jac-poot
Post Haarmode   http://www.posthaarmode.nl/
PostHuis makelaardij & taxaties   www.posthuis.eu/

R

Rabobank IJsseldelta   www.rabobank.nl/lokale-bank/ijsseldelta/
Ramaker B.V., Automobielbedrijf   www.toyota-hattem.nl/
Rivierduin, Bed & Breakfast De   http://benbderivierduin.nl/
Riezeweide Geluid  
http://riezeweidegeluid.webklik.nl/page/homepage
ROVA / Gemeente Hattem - WeCycle
Ruitenberg, Garage   http://www.garageruitenberg.nl/

S

De Soulsisters   www.soulsisters-hattem.nl/
Souman Tuincentrum VOF (Kwekerij Souman)
www.kwekerij-souman.nl
S&S Cars www.senscars.nl/
Stip Entertainment   www.stipentertainment.nl/
Streng Hoveniers
  http://www.strenghoveniers.nl/
Streng Haardhout http://www.strenghoveniers.nl/nl/brandhout/
Suiker & Prudon Schilderwerken www.suikerenprudon.nl
't Spookhuys   https://www.spookhuys.nl/

T

Tansartsenpraktijk Wezep tpwezep.tandartsennet.nl/
Tandheelkunde Hattem   http://www.tandheelkundehattem.nl/
Tytane (EPDM Solutions)   www.tytane.eu

V

Vadesto   www.vadesto.nl/
Velde groente en fruit, Jaap ter www.jaaptervelde.nl/
Veltkamp & Pol Accountants Belastingadviseurs www.veltkamp-pol.nl
Veltkamp & Stam Makelarij   www.makelarij.nl

Veltkamp Tweewielers   
www.veltkamptweewielers.nl
Veluwenkamp Bedrijven   www.veluwenkamp.nl
Handelsonderneming Veluwenkamp   www.hovbv.nl
Veneberg Security   www.venebergsecurityteam.nl
Vos Tuinvisie   
www.vostuinvisie.nl

W

Wellness Salon Pure https://www.facebook.com/Wellness-Salon-Pure-1571801113078432
Autobedrijf Van Winsum   www.vanwinsumhattem.nl

Wessel Smederij   www.smederijwessel.nl/
Witteveen Schilderwerken   witteveen-schilderwerken.nl/

IJ

IJsboerderij IJscowd www.ijscowd.nl

Z

Zoethout   www.zoethouthattem.nl

Aannemersbedrijf Van der Zwaan V.O.F.   http://www.vdzwaanbestratingen.nl/

Zwanepol Installatietechniek    www.zwanepolbv.nl
Zwerus Hattem   http://zwerus.nl/




Draagt u het Oranjehuis, de Hattemer bevolking en de Hattemer Oranje Vereniging ook een warm hart toe en bent u nog geen sponsor dan horen wij dit graag.
Meld u aan via het e-mail adres. Bij voorbaat dank!