Sponsors


Hieronder staan de sponsors vermeld die activiteiten van de H.O.V.

en het ORANJEFEEST IN HATTEM in 2018 mede mogelijk hebben gemaakt.

De H.O.V. heeft hiermee een feest georganiseerd rondom Koningsdag voor alle Hattemers en haar bezoekers.


Namens alle feestgangers en de H.O.V. hartelijk dank voor elke bijdrage.


Ook de sponsors die graag anoniem willen blijven willen wij natuurlijk hartelijk bedanken voor hun bijdrage.

123 Machineverhuur   http://www.123machineverhuur.nl

A

Agterhuis Elektrotechniek   www.agterhuis-elektrotechniek.nl
Albert Heijn Supermarkt  www.ah.nl
AVEX / Hulskamp Audiovisueel www.avex-int.com/nl/nl/

B

Banka www.bankahattem.nl/
BB Trappenmakerij www.bbtrappen.nl

Berends & Slump   https://www.berends-slump.nl/
Van den Berg Installatie Techniek B.V.
http://www.vandenbergtechniek.nl
Van den Berg Hoveniers   www.vandenberghoveniers.nl
Bite installatie   http://biteinstallatie.nl/
Boertjes Aluminium & Kunststof   http://www.boertjes.com/

Bonbon Atelier A3 www.bonbonateliera3.nl
Borst BV, Aannemersbedrijf http://www.aannemersbedrijfborst.nl/
Brimos wegbebakening & verkeersbegeleiding
   www.brimos.nl
Brons Vloeren   http://www.vloerenbedrijfbrons.nl/
Bruna Hattem
www.bruna.nl
Bultman-Hartholt Assurantiën en Hypotheken BV www.bultman-hartholt.nl

C

Consmema BV
www.consmema.nl

D

Bistro Daandels www.daandelshattem.nl/
Dekker fietsen   www.dekkerfietsen.com
Diekman schoonmaakdiensten http://www.diekmanschoonmaakdiensten.nl
Van Dieren Aannemingsbedrijf  www.aannemingsbedrijfvandierenbv.nl
Van Dieren Schildersbedrijf www.schildersbedrijfvandieren.nl

De Dijkpoorter   http://www.dedijkpoorter.nl
DieSignLoods   http://www.diesignloods.nl/
Van Duinen Bouwservice

E


Van Essen hoveniers- en boomverzorgingsbedrijf   www.vanessenhoveniers.nl
Van Eikenhorst Bouw en Verbouwbedrijf Hattem
eL-Tec Elektrotechniek www.el-tec.nl/nl/

F

Fietsspeciaalzaak Gaperslanden
www.gaperslanden.com
Frissels www.frissels.nl   

G

Gelder Hout, Van   https://www.houthandelvangelder.nl/

H

Haven, Cafetaria Plaza de http://www.plazadehaven.nl
Huis en Hof Interieur   http://www.huisenhof.nl/



J

Vakgarage JMR www.vakgarage-jmr.nl
Jonas Karwei www.jonaskarwei.nl
De Jong Caravans   http://www.dejonghattem.nl/
JBS Reclame   http://http://www.jbsreclame.nl/

K

Kitcentrum.nl   https://www.kitcentrum.nl/
Kinket www.kinket.nl/
Bert van der Kolk Timmer- en Onderhoudswerken   www.bertvanderkolk.nl

Koller Hattem b.v., installatiebedrijf gas, verwarming, sanitair www.kollerhattem.nl
Kota Radja Chinees Specialiteiten Restaurant www.kotaradjahattem.nl
Eetcafé de Kruusing www.eetcafe-dekruusing.nl/

L

Lagemaat-sloopwerken BV   www.lagemaat-sloopwerken.nl
Lange Schoenreparaties en Sleutelservice, De   https://deschoenmakersfabriek.nl/project/schoenmaker-hattem-kerkstraat-7-de-lange-schoenservice/
Lions Club, De   https://www.lions.nl/?club=hattem

M

Maassen opleidingen & hulpverlening www.maasen.com
MAN Hattem Herenkleding   www.manhattem.nl
Metaal Morfose B.V.  www.metaalmorfose.nl
Molen, Eten en Drinken Bij de   http://www.bijdemolenhattem.nl/

N

Nagelhout Interieurstoffering www.nagelhoutinterieurstoffering.nl
Henk Nagelhout Keukens www.nagelhoutkeukens.nl
Administratiekantoor NonStop
www.nonstopadvies.nl
Noordman Vloer- en Raambekledingwww.noordmantapijt.nl
Notariaat Hattem   http://www.notariaathattem.nl/
NTP Infra Hattem   http://www.ntpgroep.nl/

O

Oving Hattem, B.V. Autobedrijf oving.nl/vestiging/oving-hattem/

P

PEL advocaten www.pel-advocaten.nl
Pierik Stukadoorsbedrijf BV   www.pierik-stuc.nl
Hoveniersbedrijf Jac. Poot   http://www.hovenier.in/hattem/hoveniersbedrijf-jac-poot
Post Haarmode   http://www.posthaarmode.nl/

R

Rivierduin, Bed & Breakfast De   http://benbderivierduin.nl/
Riezeweide Geluid
http://riezeweidegeluid.webklik.nl/page/homepage
Ruitenberg, Garage   http://www.garageruitenberg.nl/

S

Saturn Petcare b.v.https://www.saturn-petcare.de/?L=4
Snackmobiel Epe (Nanda van de Hoop)   www.snackmobielepe.nl
De Soulsisters www.soulsisters-hattem.nl/
Souman Tuincentrum VOF (Kwekerij Souman)
www.kwekerij-souman.nl
Peter Souman Schilderwerken   www.soumanschilderwerken.nl
Stip Entertainment www.stipentertainment.nl/
Streng Hoveniers
  http://www.strenghoveniers.nl/
Streng Haardhouthttp://www.strenghoveniers.nl/nl/brandhout/
Suiker & Prudon Schilderwerkenwww.suikerenprudon.nl
't Spookhuys   https://www.spookhuys.nl/

T

Tandheelkunde Hattem   http://www.tandheelkundehattem.nl/
Tytane (EPDM Solutions)   www.tytane.eu

V

Vadesto www.vadesto.nl/
VandenTempel B.V., Technisch Handels- en Adviesbureau   https://vandentempel.nl/nl/
Veltkamp & Pol Accountants Belastingadviseurs www.veltkamp-pol.nl
Veltkamp & Stam Makelarij   www.makelarij.nl

Veltkamp Tweewielers   
www.veltkamptweewielers.nl
Veluwenkamp Bedrijven   www.veluwenkamp.nl
Handelsonderneming Veluwenkamp www.hovbv.nl
Veneberg Security   www.venebergsecurityteam.nl
Vos Tuinvisie   
www.vostuinvisie.nl

W

Wellness Salon Pure https://www.facebook.com/Wellness-Salon-Pure-1571801113078432
Autobedrijf Van Winsum   www.vanwinsumhattem.nl

Wessel Smederij www.smederijwessel.nl/
Witteveen Schilderwerken witteveen-schilderwerken.nl/

IJ

IJsboerderij IJscowd  www.ijscowd.nl

Z

Het Zilveren Schaap www.zilverenschaap.nl/
Zoethout   www.zoethouthattem.nl

Aannemersbedrijf Van der Zwaan V.O.F.   http://www.vdzwaanbestratingen.nl/

Zwanepol Installatietechniek    www.zwanepolbv.nl
Zwerus Hattem http://zwerus.nl/




Draagt u het Oranjehuis, de Hattemer bevolking en de Hattemer Oranje Vereniging ook een warm hart toe en bent u nog geen sponsor dan horen wij dit graag.
Meld u aan via het e-mail adres. Bij voorbaat dank!