Bestuur en Contactgegevens Hattemer Oranje Vereniging:

Voorzitter:
Dick Greve ( dick@hattemeroranjevereniging.nl )

tel.nr. 06-20331630

Penningmeester:
Jan Wildeboer ( jan@hattemeroranjevereniging.nl )

Secretaris:
Hanny van der Zwaan ( hanny@hattemeroranjevereniging.nl )

Algemene bestuursleden

Aart Streng                  ( aart@hattemeroranjevereniging.nl )
Suzanne Brunekreef ( suzanne@hattemeroranjevereniging.nl )
Marlenka Warmelink ( marlenka@hattemeroranjevereniging.nl )


Contactadres:

Hattemer Oranje Vereniging
p/a Coniferenlaan 20
8051 BL Hattem

tel.: 038-4447155
e-mailadres: info@hattemeroranjevereniging.nl

IBAN rekeningnummer: NL98RABO0325704309
KvK nr.: 40103169

Ledenadministratie:

  • Nieuwe leden aanmelden via deze site pagina 'Aanmeldingsformulier'
  • Wijzigingen in adres-, bank- of e-mailgegevens of beëindiging lidmaatschap zie pagina pagina's bij 'AANMELDEN of WIJZIGEN' of schriftelijk naar: Coniferenlaan 20, 8051 BL Hattem of via e-mail adres: info@hattemeroranjevereniging.nl
  • Wijzigingen in bankgegevens via deze site pagina 'Wijzigingsformulier - nieuw rekeningnummer'

Voor overige vragen, op- en aanmerkingen, suggesties, ideeën of iets anders kunt u onderstaand formulier invullen en verzenden:

Let op! Dit formulier niet gebruiken voor wijzigingen in lidmaatschap !!

Overige vragen, op- en aanmerkingen, suggesties, ideeën of anders: